Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski

Historia firmy „Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski”

Firma „Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski” została założona 28 lipca 1993 roku. Początki działalności to niewielkie zlecenia w zakresie wycinki drzew dla lasów państwowych i zarządów dróg publicznych przy udziale małego zaplecza kadrowego opartego na rodzinie. Rok 2002 to moment zakupu pierwszego nowego rębaka i rozpoczęcie dostaw biomasy do ciepłowni. Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy w zakresie produkcji biomasy na cele energetyczne i rozbudowa zaplecza maszynowego w sprzęty takie jak: rębaki samojezdne, ładowarki teleskopowe, ciągniki z przyczepami, samochody ciężarowe, koparka z głowicą ścinającą, herwestery, forwardery, frezarki do pni itp. Obecnie zatrudniamy 25 wykwalifikowanych i przeszkolonych osób, a nasz park maszynowy nieustannie powiększamy o nowe maszyny potrzebne przy wykonywaniu naszych prac.

Ostatnie lata to czas realizacji wielu prac związanych z pielęgnacją drzewostanu przydrożnego na większości dróg krajowych i wojewódzkich na terenie województwa podlaskiego, a także prac związanych z wycinkami pod realizacje inwestycji drogowych.

▸ S19 Sokółka – granica Państwa,
▸ S8 Mężenin – Jeżewo
▸ S8 węzeł Poręba – obwodnica Ostrowi Mazowieckiej
▸ DW682 Markowszczyzna – Łapy

▸ S61 węzeł Podborze – węzeł Śniadowo
▸ S61 obwodnica Łomży
▸ S8 Zambrów – Mężenin

lat w branży

pracowników

różnych maszyn

zrealizowanych inwestycji

Atutem naszej firmy jest 30 letnie doświadczenie w branży oraz profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Naszym Klientom zapewniamy nowoczesne i najwygodniejsze rozwiązania. Świadczone przez nas usługi zapewniają najwyższą jakość i satysfakcję Klienta.

Informacje o firmie

Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski

Trzcianka 16, 16-130 Janów, Polska

NIP: 545 000 28 46

REGON: 050638258

Godziny pracy

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Sob. 8:00 - 14:00

Ndz. nieczynne

Kontakt

Tel. 602 180 337
E-mail: biuro@scinkadrzew.com.pl