Produkcja i dostawa biomasy

Produkcja i dostawa biomasy

Firma „Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski” jest liderem w produkcji biomasy na terenie Podlasia. Działamy na rzecz ekologicznych rozwiązań oraz ochrony środowiska. Świadczymy profesjonalne usługi zarówno produkcji jak i dostawy biomasy, spełniając oczekiwania naszych Klientów.

Zadzwoń

Tel. 602 180 337

Zakres świadczonych usług

▸ produkcja biomasy
▸ dostawa biomasy

Co zapewniamy w zakresie świadczonych usług?

Dopasujemy się do Twoich potrzeb
Nasz zespół dostarczy dowolną ilość biomasy. Zapewnimy transport surowca pod wskazany adres w umówionym terminie. Biomasę produkujemy z drzew, pozyskanych z prac leśnych, które wykonujemy głównie w województwie podlaskim.

Produkcja biomasy
Podczas produkcji biomasy wykorzystujemy surowce pochodzące ze ścinki i wycinki drzew. Nasz profesjonalny i nowoczesny sprzęt efektywnie przetwarza biomasę, dbając przy tym o środowisko naturalne, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu surowca jakim jest drewno.

Profesjonalny sprzęt Dysponujemy dużym zapleczem profesjonalnych maszyn, używanych do produkcji biomasy. Między innymi są to rębaki samojezdne, które umożliwiają przetwarzanie odpadów drzewnych na cenną biomasę. Posiadamy prasy do biomasy, które pakują biomasę, w zależności od potrzeb Klienta, bezpośrednio do przyczepy lub do BigBagów. Opracowany przez nas proces produkcji i pakowania ułatwia magazynowanie i transport.

Transport
Dysponujemy nowoczesnym taborem TIR’ów, co umożliwia sprawny transport i dostawę biomasy w dowolnej ilości, pod wskazany adres przez Klienta.

Informacje o firmie

Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski

Trzcianka 16, 16-130 Janów, Polska

NIP: 545 000 28 46

REGON: 050638258

Godziny pracy

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Sob. 8:00 - 14:00

Ndz. nieczynne

Kontakt

Tel. 602 180 337
E-mail: biuro@scinkadrzew.com.pl