Ścinka i wycinka drzew

Ścinka i wycinka drzew

Nasza firma „Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski” zajmuje się profesjonalnymi usługami ścinki i wycinki drzew. Współpracujemy z firmami, instytucjami publicznymi oraz osobami prywatnymi. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, a także doświadczonymi, wykwalifikowanymi pracownikami. Świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Zadzwoń

Tel. 602 180 337

Zakres świadczonych usług

▸ ścinka i wycinka drzew

▸ produkcja biomasy

▸ pielęgnacja drzewostanu przydrożnego

▸ przycinanie drzew i gałęzi

▸ cięcia korygujące, sanitarne, techniczne

▸ frezowanie pni

Co zapewniamy w zakresie świadczonych usług?

Bezpłatna wycena
W pierwszej kolejności poznajemy potrzeby i oczekiwania naszego Klienta. Naszą pracę rozpoczynamy od bezpłatnej wyceny usługi. Oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta.

Profesjonalna ścinka i wycinka drzew Posiadamy 30 lat doświadczenia w branży. Dysponujemy wieloma maszynami, które ułatwiają i przyspieszają pracę związaną z gospodarką leśną. Nasz doświadczony, profesjonalny zespół jest przygotowany na wyzwania, nawet w trudno dostępnym ternie. Świadczymy usługi w sposób odpowiedzialny. Po wykonaniu zleconych działań zostawiamy teren w pełni gotowy do dalszych prac.
Profesjonalny sprzęt – 26 różnych maszyn Nasza firma posiada nowoczesny sprzęt taki jak Harwestery, Forwardery, Ciągniki, TIRy, które umożliwiają szybką i profesjonalną pracę, nawet w trudnym terenie. Dysponujemy również rębakami samojezdnymi, które umożliwiają przetwarzanie pozostałych odpadów drzewnych na cenną biomasę. Ponadto, zapewniamy kompleksową pielęgnację drzew. Na życzenie Klienta zajmujemy się przycinką drzew i gałęzi. Świadczymy usługi cięć korygujących, sanitarnych i technicznych. Posiadamy również podnośniki koszowe, które zapewniają precyzyjne i bezpieczne ścinanie konarów oraz gałęzi na wysokościach.

Informacje o firmie

Ścinka Drzew Mirosław Błahuszewski

Trzcianka 16, 16-130 Janów, Polska

NIP: 545 000 28 46

REGON: 050638258

Godziny pracy

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Sob. 8:00 - 14:00

Ndz. nieczynne

Kontakt

Tel. 602 180 337
E-mail: biuro@scinkadrzew.com.pl